مشتریان

برنامه ریزی، طرح ریزی و اجرای فرآیندهای نوآوری سازمانی از جمله الزامات توسعه در شرایط امروز محسوب می شود که این فرآیندها همچون فرآیندهای مدیریت کیفیت می تواند به صورت روتین های استاندارد و تعریف شده استقرار یابد و نوآوری را از طریق چرخه های ثابت و مستند و به شکل یک زیست بوم کوچک سازمانی ایجاد کند و به جریان توسعه ساز بدل کند.

ما بر آن هستیم تا شرکت ها و سازمان هایی که علاقمند به اجرای سیستم مدیریت نوآوری ( ایزو 56000) و چارچوب ها و فرآیندهای اجرایی آن هستند، و یا پیش تر دارای فرآیندهای نوآوری هستند که اکنون علاقمند به ارزیابی عملکرد و بهبود آن هستند را در این مسیر یاری نماییم و گامی ارزشمند در راستای توسعه نظام فناوری کشور عزیزمان ایران برداریم. برخی از مشتریان ما در این صفحه معرفی شده‌اند.

گروه تولیدی و بازرپانی دویچ

تولید کننده انواع پیچ و مهره و اتصالات و رول بولت. تأمین محصولاتی تحت استاندارد‌های بین المللی، جهت استفاده در انواع سازه‌های فلزی، پل سازی، سازه‌های فضایی، صنایع سبک و سنگین، صنایع  نفت و  گاز، پتروشیمی، ماشین آلات کشاورزی، ساخت قطعات و اتصالات خاص جهت استفاده در صنایع سنگین، فولاد سازی ، آلومینیوم سازی، صنعت سیمان، بتن و سایر … 

آراد پیچ پایدار

آراد پیچ پایدار (شرکت سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید انواع انکر بولت، استاد بولت، پیچ، مهره و واشر. اين شركت  با استفاده بهينه از منابع داخلي و ارائه گواهينامه معتبر، موارد مصرف صنایع مختلف از جمله  صنایع نفت ، گاز پتروشیمی ، صنایع نیروگاهی ، کارخانجات سیمان و معادن را تأمین مي نمايد.

صنایع فلزی بابایی - قفسه چین

عرضه کننده انواع قفسه فروشگاهی، عرضه و تامین انواع قفسه اعم از قفسه‌های فروشگاهی، قفسه‌های انباری و راک‌های صنعتی استاندارد.

پولاد پیچ گستر ماد

تولیدکننده پیچ و مهره. عرضه و تامین محصولات متنوع پیچ و مهره و سایر اتصالات غیرجوشی.

با ما تماس بگیرید.