KARVIJE

قوانین و مقررات

  • شرایط استفاده

لطفا این شرایط و ضوابط را قبل از جستجو یا ثبت نام و استفاده از سایت مطالعه نمایید. بنابراین نحوه دسترسی و استفاده از سایت، در این شرایط و ضوابط ذکر شده است.و برای دسترسی و استفاده از سایت باید این شرایط را بپذیرید و چنانچه این شرایط برای شما مورد قبول نیستند از سایت استفاده نکنید.

  • حق تغییر، اصلاح یا حذف شرایط و ضوابط

حق تغییر، اصلاح، افزودن یا حذف بخشهایی از شرایط و ضوابط در هر زمان و بدون اطلاع قبلی توسط سایت امکان پذیر است. لطفاً به طور دوره ای شرایط و ضوابط را برای اطلاع از تغییرات جدید مرور کنید. استفاده مداوم شما از سایت به معنای پذیرش این چنین تغییرات یا حذفهایی است.

  • حق چاپ و استفاده از محتوای سایت

تمام اطلاعلاتی که در سایت وجود دارند مانند مقاله ها، تفاهم نامه ها،گزارش ها، اطلاعیه های مطبوعاتی، نظرات، متن، دایرکتوری ها، راهنماها، عکس ها، تصاویر، علائم تجاری، نام های تجاری به این سایت و شرکت کارویژه تعلق دارند. و بدون موافقت و اجازه مدیر سایت ISO 56000 هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.

مشروط بر رعایت کامل این شرایط، ISO 56000 به شما اجازه می دهد محتوا را مشاهده کنید، یک نسخه از آن را تهیه کنید و آن را چاپ کنید، اما فقط برای استفاده قانونی، شخصی و غیر تجاری خود، به شرط حفظ کلیه حق چاپ، مارک تجاری و سایر اطلاعیه های مالکیت معنوی موجود در محتوای انتخابی، و به شرطی که محتوا یا هر قسمت از آن اصلاح نشود.

قابل ذکر است در هر قسمت از سایت که از منابع خارجی استفاده شده باشد به آن منبع ارجاع داده ایم.

  • پاسخ به درخواستهای آنلاین

سایت ممکن است پیشنهاد کند که اطلاعات یا مواردی را از طریق ایمیل یا در غیر این صورت به افراد علاقه مند ارائه دهد. اما این حق را برای خود محفوظ می داند که به صلاح دید خود، درخواست شما را برای دریافت چنین اطلاعات یا مطالبی رد کند، یا ارسال این اطلاعات و مطالب را به هر شخصی، به هر دلیلی که باشد، متوقف کند.

  • رفتارهای ممنوعه

شما می توانید از سایت فقط برای اهداف قانونی استفاده کنید. شما نمی توانید محتوایی را که از موارد زیر گفته شده است را در سایت بارگذاری یا منتشر کنید:

انتشار مطالبی که حاوی توهین، افترا، فحاشی، پورنوگرافی، سواستفاده، آزار و اذیت یا تهدید، باشند ممنوع است.

بارگذاری فایل هایی که حاوی ویروس های رایانه ای یا سایر عناصر آلوده یا مخرب هستند.
حقوق دیگران را نقض می کند، مانند محتوایی که حق چاپ، علامت تجاری، حق ثبت اختراع، راز تجاری را نقض می کند یا هرگونه حریم خصوصی یا تبلیغات را نقض می کند.

انتشار محتوایی که شامل هر عبارت غلط یا گمراه کننده باشد.
شامل تبلیغات باشد.

  • مدیریت و حذف محتوای سایت

سایت ISO 56000 از ارسال و انتشار هرگونه اطلاعاتی که حق کپی رایت را نقض کند جلوگیری میکند. و در صورتی که فکر میکنید حق مالکیت معنوی شما در قسمتی از سایت نقض شده است، بیانیه ای که حاوی اطلاعات زیر است به ما ارسال کنید:

(الف) معرفی اثر دارای حق چاپ یا حق مالکیت معنوی که ادعا شده است نقض شده است.

(ب) معرفی مطالبی که ادعا می شود قانون حق نشر را رعایت نکرده اند و درخواست حذف آن را دارید.

ج) نام، آدرس و شماره تلفن  و در صورت موجود بودن آدرس پست الکترونیکی

د) اظهارات فردی که صاحب حقوق بیان شده است و ادعا دارد که حق نشر او نقض شده است.

ه)  امضای صاحب حق مالکیت معنوی یا شخصی که از طرف مالک مجاز باشد.

سایت با دریافت چنین بیانیه ای  و در صورت تایید صحت آن هر مطلبی را که موجب نقض کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت معنوی قانونی باشد را حذف خواهد کرد.

  • کاربران

کاربران باید اطلاعات خود را به درستی وارد کنند و سایت هیچکدام از اطلاعات شما را بررسی نمیکند.و مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه مانند شماره تلفن با کاربر است.و در صورت تغییر اطلاعات سریعا آن را تصحیح نمایید.

ثبت نام در سایت فقط برای افراد بالای 18 سال مجاز است. حق شما برای استفاده از سایت برای شما شخصی است و قابل انتقال به شخص دیگری نیست.

  • محدودیت، تعلیق یا قطع

ISO 56000 بر اساس صلاح دید خود میتواند دسترسی شما را به هر قسمت از سایت در هر زمان و به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی محدود یا تعلیق یا فسخ کند.
همچنین می تواند در هر زمان، از جمله در دسترس بودن هرگونه از ویژگی سایت، پایگاه داده یا محتوای سایت، بدون اطلاع قبلی تغییر یا تعلیق یا قطع شود.